Długi weekend czerwcowy – spędź go w Radocza Park!

turystka na ścieżce - małopolska

Boże Ciało w tym roku wypada 16 czerwca. Wiele osób celebrację tego dnia chce połączyć z wypoczynkiem. W końcu długi weekend jest doskonałą okazją do wyjazdu za miasto z partnerem czy rodziną. Jak co roku, także i teraz przygotowaliśmy dla naszych Gości atrakcyjne pakiety i mnóstwo niespodzianek. Jeśli więc szukasz wypoczynku w malowniczej Małopolsce, w miejscu, gdzie znajdziesz coś i dla ciała i dla ducha, zapraszamy do hotelu Radocza Park. Sprawdź, co przygotowaliśmy w ramach oferty „Rodzinna Czerwcówka”!

Pakiet trzy- i czterodniowy – co je łączy?

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na krótszy trzydniowy pobyt w naszym hotelu pod Krakowem, czy może masz ochotę na dłuższy, czterodniowy wypoczynek, w każdym pakiecie są pewne cechy wspólne.

Przyjeżdżające do nas rodziny otrzymują voucher na godzinną grę w kręgle, podczas której można miło spędzić czas z najbliższymi, ale też sprawdzić swoje umiejętności na torze. W celu usprawnienia obsługi naszych Gości, chęć gry należy uprzednio zgłosić, byśmy mogli zarezerwować tor.

Naszym Gościom gwarantujemy również nielimitowany dostęp do sali fitness i Strefy Wellness (basen, sauna parowa i jacuzzi), na której można profesjonalnie popracować nad swoim ciałem i sylwetką. Taka możliwość z pewnością ucieszy te osoby, które nawet podczas długiego weekendu nie chcą rezygnować z treningu. Dodatkowo zapewniamy również dostęp do sali zabaw dla dzieci, więc Twoje dziecko w trakcie ćwiczeń (ale też w każdym innym momencie w godzinach otwarcia sali) będzie mogło pobawić się z innymi maluchami, które w tym czasie przyjechały do Radocza Park ze swoimi rodzicami.

Radocza Park to hotel znajdujący się w bardzo malowniczej okolicy. Obecność wzniesień, lasów, ale też bardzo dobrze utrzymanych ścieżek sprawia, że nasi Goście chętnie spędzają czas na aktywności na świeżym powietrzu. Na miejscu możesz zarezerwować, a następnie wypożyczyć u nas rowery, kijki do Nordic Walking, ale też rakiety do badmintona, więc możliwości spędzania czasu na zewnątrz jest naprawdę mnóstwo.

Pamiętaj, że w niewielkiej odległości od naszego hotelu (zaledwie kilkanaście minut samochodem) znajduje się Energylandia, czyli ogromny park rozrywki! Dla naszych Gości przygotowaliśmy 5% rabatu na bilety wstępu do tego wyjątkowego miejsca. Czekają tam na Ciebie liczne kolejki, samochodziki i mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku!

Po emocjach w parku rozrywki można poświęcić czas na wyciszenie, a to z pewnością gwarantuje seans w Jaskini Solnej dla całej rodziny. Kojąca gra świateł oraz świeże powietrze pozwolą uspokoić myśli i bardzo dobrze się zrelaksować.

Oczywiście w hotelu obowiązuje również bezpłatny dostęp do internetu oraz parking znajdujący się bezpośrednio przy hotelu.

Pakiet trzydniowy w Centrum SPA

Aktywność na świeżym powietrzu, możliwość zwiedzania naszych okolic oraz strefa fitness to nie wszystko, co przygotowaliśmy w naszych czerwcowych pakietach. Osoby wykupujące pakiet na Boże Ciało mają zagwarantowane profesjonalne zabiegi w naszym Centrum SPA. W przypadku pakietu trzydniowego przygotowaliśmy dla pań kąpiel w mleku, dzięki której poczujesz się jak słynna Kleopatra, a dla dzieci kąpiel z niespodzianką. Co nią będzie? Twoja pociecha przekona się o tym na miejscu! Oczywiście dla męskiej grupy naszych gości także coś mamy: relaksacyjny masaż klasyczny częściowy, który przyniesie ukojenie napiętym mięśniom.

Pakiet czterodniowy w Centrum SPA

W tym przypadku to paniom chcielibyśmy zaserwować masaż częściowy, a panom kąpiel w piwie z dodatkowym kuflem dobrze schłodzonego złocistego napoju. Po takich przyjemnościach z pewnością okaże się, że nawet ten czterodniowy pobyt jest zbyt krótki, dlatego mamy nadzieję, że będziesz do nas wracać częściej!