Konferencje - Małopolska - okolice Krakowa - Hotel Radocza Park
english
english

Oferta konferencyjna

Sale szkoleniowe - Małopolska

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą konferencyjną hotelu Radocza Park Active & Spa. Nasz kompleks hotelowy to miejsce stworzone z myślą o wypoczynku, ale nie tylko. Dysponujemy pełną ofertą dla firm, którym zależy na profesjonalnie przygotowanych konferencjach, spotkaniach biznesowych i szkoleniowych oraz eventach firmowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy pięć klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt multimedialny wraz z dostępem do szybkiego, szerokopasmowego internetu. Oferujemy przestronne i komfortowo urządzone pokoje oraz wyśmienitą polską kuchnię.

Na terenie hotelu znajduje się też specjalnie wydzielony obiekt przystosowany do organizacji nawet kilkusetosobowych imprez plenerowych. Ponadto posiadamy ogrodzony i monitorowany parking z 90 miejscami postojowymi oraz stanowiskami dla autokarów.

Do naszych niewątpliwych atutów należy również Strefa Wellness oraz hotelowe Centrum Spa.

W pobliżu hotelu, na obszarze dawnego poligonu wojskowego, zlokalizowany jest Active Park, gdzie organizowane są gry i zabawy uczące współzawodnictwa i współdziałania oraz wieczorne spotkania integracyjne przy ognisku.


Dodatkowe wyposażenie:

ekran
ekran
dostęp do internetu
dostęp do internetu
flipchart
flipchart
klimatyzacja
klimatyzacja
mikrofon
mikrofon
projektor
projektor